Telefonnummer/Säsong 13: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) (Skapade sidan med '{| class="wikitable" |- ! # !! Vinst!!Telefonnummer!!Kostnad |- |style="text-align: center;"|'''10'''||Bingo||0718-110 07||okänd |}') |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 4: | Rad 4: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 13.10|10]]'''||Bingo||0718-110 07||okänd | |style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 13.10|10]]'''||Bingo||0718-110 07||okänd | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 13.17|17]]'''||Bingo||0718-110 07||okänd | |||
|} | |} |