Telefonnummer/Säsong 17: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 1: | Rad 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
! # !! Vinst!!Telefonnummer!!Kostnad | ! # !! Vinst!!Telefonnummer!!Kostnad!!Slutsiffra | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Säsong 17]]''' || Bingo||0718-523 23||1 kr | | style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Säsong 17]]''' || Bingo||0718-523 23||1 kr|| | ||
|- | |- | ||
|| Lådchansen||0718-520 76||1 kr | || Lådchansen||0718-520 76||1 kr|| | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 17.01|1]]'''||Biljakten|| 0718-520 97||1 kr | |style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 17.01|1]]'''||Biljakten|| 0718-520 97||1 kr|| | ||
|- | |- | ||
|Ringchansen||0718-520 83||1 kr | |Ringchansen||0718-520 83||1 kr|| | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= " | |style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 17.04|4]]'''||Vägen till Bingoslottet|| 0718-810 73||1 kr||1, 5 | ||
|- | |- | ||
| | |Lådchansen||0718-520 76||1 kr||4 | ||
|- | |- | ||
| | |Ringchansen||0718-520 83||1 kr||0 | ||
|- | |- | ||
| | |style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 17.05|5]]'''||Vägen till Bingoslottet|| 0718-810 73||1 kr||2, 8 | ||
|- | |- | ||
|Ringchansen (under)||0718-520 83||1 kr | |Lådchansen||0718-520 76||1 kr||7 | ||
|- | |||
|Ringchansen||0718-520 83||1 kr||7 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 17.06|6]]'''||Vägen till Bingoslottet|| 0718-810 73||1 kr||3, 8 | |||
|- | |||
|Lådchansen||0718-520 76||1 kr||6 | |||
|- | |||
|Ringchansen||0718-520 83||1 kr||9 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 17.10|10]]'''||Vägen till Bingoslottet|| 0718-810 73||1 kr|| | |||
|- | |||
|Ringchansen||0718-520 83||1 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 17.11|11]]'''||Vägen till Bingoslottet|| 0718-810 73||1 kr|| | |||
|- | |||
|Ringchansen (över)||0718-510 72||1 kr|| | |||
|- | |||
|Ringchansen (under)||0718-520 83||1 kr|| | |||
|} | |} |
Versionen från 1 juni 2012 kl. 20.05
# | Vinst | Telefonnummer | Kostnad | Slutsiffra |
---|---|---|---|---|
Säsong 17 | Bingo | 0718-523 23 | 1 kr | |
Lådchansen | 0718-520 76 | 1 kr | ||
1 | Biljakten | 0718-520 97 | 1 kr | |
Ringchansen | 0718-520 83 | 1 kr | ||
4 | Vägen till Bingoslottet | 0718-810 73 | 1 kr | 1, 5 |
Lådchansen | 0718-520 76 | 1 kr | 4 | |
Ringchansen | 0718-520 83 | 1 kr | 0 | |
5 | Vägen till Bingoslottet | 0718-810 73 | 1 kr | 2, 8 |
Lådchansen | 0718-520 76 | 1 kr | 7 | |
Ringchansen | 0718-520 83 | 1 kr | 7 | |
6 | Vägen till Bingoslottet | 0718-810 73 | 1 kr | 3, 8 |
Lådchansen | 0718-520 76 | 1 kr | 6 | |
Ringchansen | 0718-520 83 | 1 kr | 9 | |
10 | Vägen till Bingoslottet | 0718-810 73 | 1 kr | |
Ringchansen | 0718-520 83 | 1 kr | ||
11 | Vägen till Bingoslottet | 0718-810 73 | 1 kr | |
Ringchansen (över) | 0718-510 72 | 1 kr | ||
Ringchansen (under) | 0718-520 83 | 1 kr |