Telefonnummer/Säsong 18: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) (Skapade sidan med '{| class="wikitable" |- ! # !! Vinst!!Telefonnummer!!Kostnad!!Slutsiffra |- |style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''12'''||Vägen till Bingoslottet|| 0718...') |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 8: | Rad 8: | ||
|- | |- | ||
|Biljakten||0718-535 35 ||1,25 kr||5 | |Biljakten||0718-535 35 ||1,25 kr||5 | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 18.12|12]]'''||Sandlådan|| 0718-548 48||1,25 kr||Alla | |||
|- | |||
|Lådchansen||0718-532 32||1,25 kr||5 | |||
|- | |||
|Båtjakten||0718-535 35 ||1,25 kr||0 / 0 / 9 / Alla | |||
|- | |||
|Utmaningen||0718-536 36 ||1,25 kr||3 | |||
|- | |||
|Bättre förr||0718-531 01||1.25 kr||1 | |||
|- | |||
|Bättre nu||0718-531 02||1.25 kr||1 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Versionen från 24 juli 2012 kl. 14.22
# | Vinst | Telefonnummer | Kostnad | Slutsiffra |
---|---|---|---|---|
12 | Vägen till Bingoslottet | 0718-548 48 | 1,25 kr | 1, 9 |
Lådchansen | 0718-532 32 | 1,25 kr | 5 | |
Biljakten | 0718-535 35 | 1,25 kr | 5 | |
12 | Sandlådan | 0718-548 48 | 1,25 kr | Alla |
Lådchansen | 0718-532 32 | 1,25 kr | 5 | |
Båtjakten | 0718-535 35 | 1,25 kr | 0 / 0 / 9 / Alla | |
Utmaningen | 0718-536 36 | 1,25 kr | 3 | |
Bättre förr | 0718-531 01 | 1.25 kr | 1 | |
Bättre nu | 0718-531 02 | 1.25 kr | 1 |