Telefonnummer/Säsong 35: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 11: | Rad 11: | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 35.02|2]]'''||50.000 kr||099-445 45||7.50 kr||5, 7, 8 | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 35.02|2]]'''||50.000 kr||099-445 45||7.50 kr||5, 7, 8 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 35.03|3]]'''||Christers Thailand||099-445 45||7.50 kr||4, 7, 9 | |||
|- | |||
|} | |} |