38 423
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 10: | Rad 10: | ||
|Hon ljuger||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4UE3iq3rKBrGOPyEIFw4IL]]</center> | |Hon ljuger||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4UE3iq3rKBrGOPyEIFw4IL]]</center> | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 08.20|20]]''' ||Kellys|| Hej L. A. | |||
||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/0lZzwgn0nE8jwxuWdCNYP8]]</center> | |||
|- | |||
|rowspan= "7"|Lasse Berghagen & Kellys||Teddybjörnen Fredriksson|| | |||
|- | |||
||En A-Ford|| | |||
|- | |||
||Min kärlekssång till dig|| | |||
|- | |||
||Då är du aldrig ensam|| | |||
|- | |||
||Torsten Bark|| | |||
|- | |||
||Sträck ut din hand|| | |||
|- | |||
||Stockholm i mitt hjärta|| | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar