37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 5: | Rad 5: | ||
|- | |- | ||
! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 38.01|1]]''' ||Sibel||Mercy|| | |||
|- | |||
|Marie Arturén||Non, je ne regrette rein|| | |||
|- | |||
|Sibel, Lotta Engberg, Christer Björkman||I morgon är en annan dag|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||We close our eyes|| | |||
|- | |||
|Välkommen hem|| | |||
|- | |||
|Night Fever|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 38.09|9]]''' ||rowspan= "2"|Gentlemen|| Sotto il cielo dell'amore ||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|http://open.spotify.com/track/6wgHJvEWGW9kq8bTvtwNBU]]</center> | | style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 38.09|9]]''' ||rowspan= "2"|Gentlemen|| Sotto il cielo dell'amore ||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|http://open.spotify.com/track/6wgHJvEWGW9kq8bTvtwNBU]]</center> |
redigeringar