37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 17: | Rad 17: | ||
|- | |- | ||
|Night Fever|| | |Night Fever|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 38.02|2]]''' ||rowspan= "2"|Martin Stenmarck||Andas||{{spotify|id=2c07dOiJtsAHQcDvAkve8P}} | |||
|- | |||
|1000 nålar||{{spotify|id=5lUNJ64VQ2tcw0im2RMK0a}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Husbandet ''(bingomusik)''||Get Outta My Dreams, Get into My Car|| | |||
|- | |||
|100 från nu (blundar)|| | |||
|- | |||
|Husbandet och Niklas Edberger ''(bingomusik)''||Falling | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 38.09|9]]''' ||rowspan= "2"|Gentlemen|| Sotto il cielo dell'amore ||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|http://open.spotify.com/track/6wgHJvEWGW9kq8bTvtwNBU]]</center> | | style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 38.09|9]]''' ||rowspan= "2"|Gentlemen|| Sotto il cielo dell'amore ||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|http://open.spotify.com/track/6wgHJvEWGW9kq8bTvtwNBU]]</center> |
redigeringar