38 404
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 141: | Rad 141: | ||
|- | |- | ||
|Green Green Grass Of Home|| | |Green Green Grass Of Home|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 08.11|11]]''' ||Lasse Stefanz||Jag ber dig förlåt mig||{{spotify|id=5ztZYZzrGOy8bN7cNVxYD7}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 08.12|12]]''' ||rowspan= "2"|Linderz, Rose-Marie Stråhle och Roland Cedermark||Jag ska vårda ditt minne|| | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 08.12|12]]''' ||rowspan= "2"|Linderz, Rose-Marie Stråhle och Roland Cedermark||Jag ska vårda ditt minne|| |
redigeringar