38 404
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 76: | Rad 76: | ||
|Nostalgiexpressen ||{{spotify|id=4pHuPacnTf13nXQ5sT3S6y}} | |Nostalgiexpressen ||{{spotify|id=4pHuPacnTf13nXQ5sT3S6y}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 08.06|6]]''' ||rowspan= "6"|Svänzons|| Anna kom hem|| | ||
|- | |- | ||
|Hon ljuger|| | |Hon ljuger|| | ||
|- | |||
|Tur i kärlek|| | |||
|- | |||
|Sommaren 65|| | |||
|- | |||
|Vi är barn som drömmer|| | |||
|- | |||
|Marken blommar där du går|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 08.07|7]]''' ||rowspan= "8"|Curt Haagers||Tror du, att du kan lura mej||{{spotify|id=78GNFKZuYzALxGtAfGkCNJ}} | | style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 08.07|7]]''' ||rowspan= "8"|Curt Haagers||Tror du, att du kan lura mej||{{spotify|id=78GNFKZuYzALxGtAfGkCNJ}} |
redigeringar