38 423
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 49: | Rad 49: | ||
|- | |- | ||
|September|| | |September|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 54.05|5]]''' || rowspan= "2"|Uno Svenningson ||Du kommer ångra det här||{{spotify|id=7ddlhbDzb6gGMhRUuDrD20}} | |||
|- | |||
|Det blir ljusare igen||{{spotify|id=/6kNX6QKjlj0M75rSxRT7iH}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Fyra bugg och en Coca-Cola|| | |||
|- | |||
|Vågorna|| | |||
|- | |||
|Torparrock|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar