38 423
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 59: | Rad 59: | ||
|- | |- | ||
|Torparrock|| | |Torparrock|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 54.06|6]]''' || rowspan= "2"|Robin Stjernberg och Voices||Love|| | |||
|- | |||
|Rain|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Kärleksvisan|| | |||
|- | |||
|You|| | |||
|- | |||
| Je t'aime... moi non plus|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar