38 423
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 50: | Rad 50: | ||
|September|| | |September|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 54.05|5]]''' || rowspan= "2"|Uno Svenningson ||Du kommer ångra det här||{{spotify|id=7ddlhbDzb6gGMhRUuDrD20}} | ||
|- | |- | ||
|Det blir ljusare igen||{{spotify|id=/6kNX6QKjlj0M75rSxRT7iH}} | |Det blir ljusare igen||{{spotify|id=/6kNX6QKjlj0M75rSxRT7iH}} | ||
Rad 60: | Rad 60: | ||
|Torparrock|| | |Torparrock|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 54.06|6]]''' || rowspan= "2"|Robin Stjernberg och Voices||Love|| | ||
|- | |- | ||
|Rain|| | |Rain|| | ||
Rad 69: | Rad 69: | ||
|- | |- | ||
| Je t'aime... moi non plus|| | | Je t'aime... moi non plus|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 54.07|7]]''' || rowspan= "2"|Sven-Ingvars||Än finns tid att förlåta|| | |||
|- | |||
|Börjar om från början|| | |||
|- | |||
|Husbandet||Jag ringer på fredag|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Puppy Love|| | |||
|- | |||
|Fröken Fräken|| | |||
|- | |||
| Save the world || | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar