38 471
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 5: | Rad 5: | ||
|- | |- | ||
! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 07.01|1]]''' || rowspan= "6"|Arvingarna||Ny tjej i stan||{{spotify|id=0sfCZ6E3IOINdrJb62PbeU}} | |||
|- | |||
||Det borde vara jag||{{spotify|id=3EXjIUfvQoXc4oPsBb3N0t}} | |||
|- | |||
||Evelina||{{spotify|id=3TbMpQTfvgcIfb8D1kQuEH}} | |||
|- | |||
||Räck mig din hand||{{spotify|id=2QOp7TSrwmhuhcVeGkiVrt}} | |||
|- | |||
||Granna Anna||{{spotify|id=0XUEPZms33VnlDIeQCgGno}} | |||
|- | |||
||Tänk på mej nån gång ibland ||{{spotify|id=1qRrXhaf7GdBsChLphrYhX}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.08|8]]''' || rowspan= "7"|Sannex ||Kärlekens klockor||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/56AeEvbjSYtZpinZfXvd9B]]</center> | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.08|8]]''' || rowspan= "7"|Sannex ||Kärlekens klockor||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/56AeEvbjSYtZpinZfXvd9B]]</center> |
redigeringar