38 158
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 22: | Rad 22: | ||
|- | |- | ||
||100.000 kr||099-315 80||9.90 kr|| | ||100.000 kr||099-315 80||9.90 kr|| | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.08|8]]'''||10.000 kr||099-445 45||7.50 kr||7, 8, 9 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar