38 443
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 27: | Rad 27: | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.09|9]]'''||Resa till USA||099-445 45||7.50 kr||1, 4, 7 | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.09|9]]'''||Resa till USA||099-445 45||7.50 kr||1, 4, 7 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.10|10]]'''||19.800 kr||099-445 45||7.50 kr||1, 4, 6 | |||
|- | |||
|} | |} |
redigeringar