38 463
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 17: | Rad 17: | ||
|- | |- | ||
||Tänk på mej nån gång ibland ||{{spotify|id=1qRrXhaf7GdBsChLphrYhX}} | ||Tänk på mej nån gång ibland ||{{spotify|id=1qRrXhaf7GdBsChLphrYhX}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.05|5]]''' || rowspan= "7"|Jubilee ||Marie|| | |||
|- | |||
|Du är mitt liv|| | |||
|- | |||
|Reet Petite|| | |||
|- | |||
|That's All Right, Mama|| | |||
|- | |||
|Put your hands on my shoulder|| | |||
|- | |||
|Morfars munspel||{{spotify|id=6foCMcHRg2OXdkp7DRzsaB}} | |||
|- | |||
|I fell in love|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.08|8]]''' || rowspan= "7"|Sannex ||Kärlekens klockor||{{spotify|id=56AeEvbjSYtZpinZfXvd9B}} | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.08|8]]''' || rowspan= "7"|Sannex ||Kärlekens klockor||{{spotify|id=56AeEvbjSYtZpinZfXvd9B}} |
redigeringar