38 404
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 97: | Rad 97: | ||
|- | |- | ||
||Vänd inte ryggen åt en vän||{{spotify|id=5KFrYi21QAY0xHaG3FjLRs}} | ||Vänd inte ryggen åt en vän||{{spotify|id=5KFrYi21QAY0xHaG3FjLRs}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 08.09|9]]''' ||rowspan= "7"|Towe Widerbergs||Om Änglar finns||{{spotify|id=4RPMDwaWQkjHiyA4LM1CW4}} | |||
|- | |||
|Marguerithe|| | |||
|- | |||
|Efter fyra långa år|| | |||
|- | |||
|En lyckostjärna|| | |||
|- | |||
|Mariella|| | |||
|- | |||
|If it’s over|| | |||
|- | |||
|Green Green Grass Of Home|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 08.10|10]]''' ||rowspan= "7"|Anders Engbergs||Du och jag|| | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 08.10|10]]''' ||rowspan= "7"|Anders Engbergs||Du och jag|| |
redigeringar