38 404
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 112: | Rad 112: | ||
|Green Green Grass Of Home|| | |Green Green Grass Of Home|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 08.10|10]]''' ||rowspan= "8"|Anders Engbergs||Du och jag|| | ||
|- | |- | ||
|Kärleken i byn||{{spotify|id=0NSaHjpCddq655HjY5ekG3}} | |Kärleken i byn||{{spotify|id=0NSaHjpCddq655HjY5ekG3}} | ||
Rad 125: | Rad 125: | ||
|- | |- | ||
|Dansen på Sunnanö|| | |Dansen på Sunnanö|| | ||
|- | |||
|Green Green Grass Of Home|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 08.12|12]]''' ||rowspan= "2"|Linderz, Rose-Marie Stråhle och Roland Cedermark||Jag ska vårda ditt minne|| | |||
|- | |||
|Till mitt eget Blue Hawaii|| | |||
|- | |||
|Linderz och Rose-Marie Stråhle||Blå violer till dig|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Linderz och Roland Cedermark||Karbiska nätter|| | |||
|- | |||
|En famn full av kärlek|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Linderz ||Bee my guest|| | |||
|- | |||
|Mycket på gång|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 08.15|15]]''' ||rowspan= "6"| Lasse Trofasts||Min hälsning till Öland|| | | style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 08.15|15]]''' ||rowspan= "6"| Lasse Trofasts||Min hälsning till Öland|| |
redigeringar