38 403
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 100: | Rad 100: | ||
|God only knows|| | |God only knows|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan=" | | style="text-align: center;" rowspan="6"| '''[[Avsnitt 23.07|7]]''' || Ace of Base ||Beautiful morning||{{spotify|id=2DAnf9FhQYMpSgo362OLhn}} | ||
|- | |- | ||
|rowspan="2"| Faith Hill||There you'll be||{{spotify|id=1MFuB2Ju6Vutt1NnFMJxh3}} | |rowspan="2"| Faith Hill||There you'll be||{{spotify|id=1MFuB2Ju6Vutt1NnFMJxh3}} | ||
Rad 107: | Rad 107: | ||
|- | |- | ||
|Hans Martin||Där rosor aldrig dör||{{spotify|id=7sFUqQKBLCCgTOTp4DDzJi}} | |Hans Martin||Där rosor aldrig dör||{{spotify|id=7sFUqQKBLCCgTOTp4DDzJi}} | ||
|- | |||
|rowspan= "2"|Husbandet och Johan Borgström ''(bingomusik)''||Har du kvar din röda cykel|| | |||
|- | |||
|Don’t know why|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan="3"| '''[[Avsnitt 23.08|8]]''' || rowspan= "3"|Dolly Parton||If|| | | style="text-align: center;" rowspan="3"| '''[[Avsnitt 23.08|8]]''' || rowspan= "3"|Dolly Parton||If|| |
redigeringar