38 443
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 84: | Rad 84: | ||
|- | |- | ||
|(Let Me Be Your) Teddy Bear|| | |(Let Me Be Your) Teddy Bear|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "10"| '''[[Avsnitt 07.07|7]]''' || rowspan= "10"|Shanes||Blue feeling||{{spotify|id=3TGd5OxbeFm6XPHNWPCbdr}} | |||
|- | |||
|Chris Craft No 9||{{spotify|id=0HD1a24B08vmoMRiN1S4Of}} | |||
|- | |||
|Hi Lili, Hi Lo ||{{spotify|id=1tmJp0cxoFuew5xqST1yyR}} | |||
|- | |||
|Cara Maia||{{spotify|id=4E7YCGL3NTMraIVaQvw4QW}} | |||
|- | |||
|Vem får följa dig hem||{{spotify|id=4xdyO1FncrBCoRncLetKjG}} | |||
|- | |||
|Stand by me|| | |||
|- | |||
|Rip it up|| | |||
|- | |||
|Rötter|| | |||
|- | |||
|Postman|| | |||
|- | |||
|Silence is golden|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.08|8]]''' || rowspan= "7"|Sannex ||Kärlekens klockor||{{spotify|id=56AeEvbjSYtZpinZfXvd9B}} | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.08|8]]''' || rowspan= "7"|Sannex ||Kärlekens klockor||{{spotify|id=56AeEvbjSYtZpinZfXvd9B}} |
redigeringar