38 423
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 184: | Rad 184: | ||
|Not counting you|| | |Not counting you|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 08.19|19]]''' ||rowspan= "6"|Flamingokvintetten||Du skulle bara veta|| | |||
|- | |||
|Speedy Gonzales|| | |||
|- | |||
|It's a Heartache|| | |||
|- | |||
|Shake, Rattle and Roll|| | |||
|- | |||
|Minns du Maria||{{spotify|id=4q0o4Vrh08glj622RHLP7g}} | |||
|- | |||
|Sjätte september||{{spotify|id=3L5el2JNEBXdxqa8mCBOeq}} | |||
|- | |||
|Flamingokvintetten och Pierre Eriksson ||Så länge hjärtat slår|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 08.19|19]]''' ||rowspan= "8"| Drifters||Lycka till||{{spotify|id=6hSF2fDHxoGp8XTS5YL0A4}} | | style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 08.19|19]]''' ||rowspan= "8"| Drifters||Lycka till||{{spotify|id=6hSF2fDHxoGp8XTS5YL0A4}} |
redigeringar