38 423
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 5: | Rad 5: | ||
|- | |- | ||
! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 24.01|1]]''' || rowspan= "2"|Mario Frangoulis||Vinceró, perderó ||{{spotify|id=0Tqd22Yi9jeu145Doe6z8l}} | |||
|- | |||
||Luna Rossa|| | |||
|- | |||
|Christina Lindberg och Olle Jönsson ||De sista ljuva åren|| | |||
|- | |||
|Fantastix||Curry Chutney|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Stolen Moments|| | |||
|- | |||
|All Blues|| | |||
|- | |||
|Petra|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 24.02|2]]''' || rowspan= "2"|Bonnie Tyler ||I still haven't found what I'm looking for|| | | style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 24.02|2]]''' || rowspan= "2"|Bonnie Tyler ||I still haven't found what I'm looking for|| |
redigeringar