38 403
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 101: | Rad 101: | ||
|- | |- | ||
||Come Undone||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/3yo5a16kJMYI18qXFr89GH]]</center> | ||Come Undone||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/3yo5a16kJMYI18qXFr89GH]]</center> | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "15"|'''[[Avsnitt 23.21|21]]''' || Joybells och LaGaylia Frazier ||Oh Happy Day||{{spotify|id=5j2KCHUjF2spFmdqdPTNaH}} | |||
|- | |||
|Svante Thuresson ||Svantes julsång||{{spotify|id=3TfLdGEq0kR8kis1wbHL8r}} | |||
|- | |||
|Solomon Burke ||Don't Give Up On Me||{{spotify|id=6W4KCZ4SXprVPoQy9pPUkT}} | |||
|- | |||
|Afro-Dite||Turn It Up||{{spotify|id=6T5JenCJNzmfhRXVRrspvr}} | |||
|- | |||
|Bettan & Lotta||I mitt vackra vita vinterland|| | |||
|- | |||
|Stefan & Kim ||Var tog änglahären vägen|| | |||
|- | |||
|Daniel Bäckrud, Joybells och LaGaylia Frazier ||Ain't no Mountain High Enough|| | |||
|- | |||
|Tom Jones||Black Betty || | |||
|- | |||
|Svante Thuresson och Pernilla Andersson ||En tur på sta´n|| | |||
|- | |||
|Magnus Johansson ||Brahms Lullaby||{{spotify|id=4G9oUENRbvXDoG6Y410kfw}} | |||
|- | |||
|Bettan, Lotta och Joybells||O helga natt|| | |||
|- | |||
|Afro-Dite, Elisabeth Andreassen, Lotta Engberg, LaGaylia Frazier, Stefan Odelberg, Stefan & Kim, Daniel Bäckrud, Svante Thuresson, Lasse Kronér, Joybells, Pernilla Andersson, Ulf Wagner, Åke Strömmer och Sara Benson Eidevald ||Gospel-medley|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Jul. jul strålande jul|| | |||
|- | |||
||The Little Drummerboy|| | |||
|- | |||
||En stjärna lyser så klar|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar