38 423
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 5: | Rad 5: | ||
|- | |- | ||
! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 08.01|1]]''' ||rowspan= "7"|Thorliefs|| Och du Tände Stjärnorna||{{spotify|id=5zxmV2VleGv2mudUHRttks}} | |||
|- | |||
|Det sa bom bom i mitt hjärta||{{spotify|id=5XsyC6z69vbMwi7xfZXfo4}} | |||
|- | |||
|Innan natten blir till dag||{{spotify|id=01fxr9dUnDipIKAPDlLjtT}} | |||
|- | |||
|Du gav mig kärlek||{{spotify|id=2JBTV535lD5qkGmzn0pqY1}} | |||
|- | |||
|Jag var så kär|| | |||
|- | |||
|Fem röda rosor till dig|| | |||
|- | |||
|Jag dansar med en ängel||{{spotify|id=1EbUwCR8GiW5JjgmKWT9xD}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 08.06|6]]''' ||rowspan= "2"|Svänzons|| Anna kom hem||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/16WgBgBQnjR7CBhwUs8Isc]]</center> | | style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 08.06|6]]''' ||rowspan= "2"|Svänzons|| Anna kom hem||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/16WgBgBQnjR7CBhwUs8Isc]]</center> |
redigeringar