38 403
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 144: | Rad 144: | ||
|| Var inte rädd mitt barn|| | || Var inte rädd mitt barn|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 36.12|12]]''' ||rowspan= "2"|Lill-Babs||Är du kär i mej ännu Klas-Göran?||{{spotify|id=0aUlrzS06GVtu8QJeIib9Z}} | |||
|- | |||
|Du publiken|| | |||
|- | |||
|Lill-Babs, Claes-Göran Hederström och Lotta Engberg||Leva Livet|| | |||
|- | |||
|Claes-Göran Hederström ||Det börjar verka kärlek, banne mej || | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)'' ||Travels|| | |||
|- | |||
|Whatever Lola wants|| | |||
|- | |||
|| En tuff brud i lyxförpackning|| | |||
|- | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar