38 404
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 67: | Rad 67: | ||
|- | |- | ||
|Sonate i C-dur|| | |Sonate i C-dur|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "13"| '''[[Avsnitt 33.07|7]]''' || Rikard Wolff||För kärlekens skull|| | |||
|- | |||
|rowspan= "9"|Liverpool & Claes af Geijerstam||Love Me Do || | |||
|- | |||
|I Don't Want To Spoil The Party|| | |||
|- | |||
|I've Just Seen a Face|| | |||
|- | |||
|We Can Work It Out || | |||
|- | |||
|No Reply || | |||
|- | |||
|I'll Be Back|| | |||
|- | |||
|I Should Have Known Better|| | |||
|- | |||
|Yellow Submarine || | |||
|- | |||
|All you need is love|| | |||
|- | |||
| rowspan= "2"|Liverpool ''(bingomusik)''||Come Together|| | |||
|- | |||
|Imagine|| | |||
|- | |||
|Liverpool & Claes af Geijerstam ''(bingomusik)''||Norwegian Wood|| | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar