38 463
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 43: | Rad 43: | ||
|- | |- | ||
|Sven-Ingvars, Lotta Engberg, Sten Nilsson, Lars Westman och Tony Eriksson||Let's twist again||| | |Sven-Ingvars, Lotta Engberg, Sten Nilsson, Lars Westman och Tony Eriksson||Let's twist again||| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" | '''[[Avsnitt 07.10|10]]''' || Christina Lindbergs orkester||Sången till livet|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "10"| '''[[Avsnitt 07.16|16]]''' || rowspan= "9"|Schytts ||When you walk in the room|| | | style="text-align: center;" rowspan= "10"| '''[[Avsnitt 07.16|16]]''' || rowspan= "9"|Schytts ||When you walk in the room|| |
redigeringar