38 423
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 19: | Rad 19: | ||
|- | |- | ||
||57:ans Chevrolet och jag||{{spotify|id=6S9lSrnAI41fNDVk6nLueB}} | ||57:ans Chevrolet och jag||{{spotify|id=6S9lSrnAI41fNDVk6nLueB}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 09.02|2]]''' || rowspan= "7"| Fernandoz||Öppna ditt hjärta||{{spotify|id=1RVUtZS3fBAe99gQs0OaKf}} | |||
|- | |||
|Det är sommar det är sol ||{{spotify|id=3jZF4vbvVBZkK9bNdzPUmp}} | |||
|- | |||
|Dina ögon svarar ja||{{spotify|id=0lWE1UscaDOsrzUnC8YfYE}} | |||
|- | |||
|Tusen fåglars sång|| | |||
|- | |||
|Då vaknar kärleken igen||{{spotify|id=3v9rcCBoeba526QejL8DhK}} | |||
|- | |||
|Det Är Svängig Rock'N'Roll||{{spotify|id=47txbyyFSMGOeFjUe0PMz5}} | |||
|- | |||
|Det är dig jag tänker på||{{spotify|id=150eKOMFL0COWIRZZeqOvT}} | |||
|- | |||
|Fernandoz och Christina Lindberg||Mitt liv med dig|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 09.05|5]]''' || rowspan= "7"|Göran Lindbergs orkester||Blå violer||{{spotify|id=14UvFe6swA09abUKCN4ulU}} | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 09.05|5]]''' || rowspan= "7"|Göran Lindbergs orkester||Blå violer||{{spotify|id=14UvFe6swA09abUKCN4ulU}} |
redigeringar