38 423
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 35: | Rad 35: | ||
|- | |- | ||
|Fernandoz och Christina Lindberg||Mitt liv med dig|| | |Fernandoz och Christina Lindberg||Mitt liv med dig|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "12"| '''[[Avsnitt 09.03|3]]''' || rowspan= "11"| Kikki Danielsson & Roosarna ||Diggy diggy lou||{{spotify|id=4gtjd1MOE7VhNpp2RhSx21}} | |||
|- | |||
|Ett vänligt ord||{{spotify|id=5Nm78evNt2E8e44NgkyZez}} | |||
|- | |||
|En försvunnen värld|| | |||
|- | |||
|Bara du älskar mig||{{spotify|id=5zmRKkFnH7j2OD4U2SmBPy}} | |||
|- | |||
|Miss Decibel ||{{spotify|id=7Gg4MWLJHDPX40mo8Y8Z9u}} | |||
|- | |||
|Mycke', mycke' mer||{{spotify|id=7xHSZapCYBEM46pN1IqgJX}} | |||
|- | |||
|Godmorgon||{{spotify|id=5BGmOyck2DF3LMyPYx9lkX}} | |||
|- | |||
|Dag efter dag||{{spotify|id=1GBD5sO3yFeFq5zKuyqvZj}} | |||
|- | |||
|Varför är kärleken röd?||{{spotify|id=5GBEUHwOhvFT2wzSO0dy8K}} | |||
|- | |||
|Bra vibrationer||{{spotify|id=0FSlaiuv4eBrrjz05jpxz6}} | |||
|- | |||
|Tennessee Waltz|| | |||
|- | |||
|Roosarna||Love Will Keep Us Alive|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 09.05|5]]''' || rowspan= "7"|Göran Lindbergs orkester||Blå violer||{{spotify|id=14UvFe6swA09abUKCN4ulU}} | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 09.05|5]]''' || rowspan= "7"|Göran Lindbergs orkester||Blå violer||{{spotify|id=14UvFe6swA09abUKCN4ulU}} |
redigeringar