38 443
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 97: | Rad 97: | ||
|Sven-Ingvars, Lotta Engberg, Sten Nilsson, Lars Westman och Tony Eriksson||Let's twist again||| | |Sven-Ingvars, Lotta Engberg, Sten Nilsson, Lars Westman och Tony Eriksson||Let's twist again||| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.10|10]]''' || rowspan= "7"| Christina Lindbergs orkester||Sången till livet||{{spotify|id=2UezRocJ7vHRxezMH9Ujh5}} | ||
|- | |||
|Säg inte godnatt||{{spotify|id=3elHWXjyxhjUxHwkVKcupN}} | |||
|- | |||
|Californien ||{{spotify|id=36THq1dluk32MkY184iAhI}} | |||
|- | |- | ||
| Du behöver inte silver, du behöver inte guld||{{spotify|id=2NTqYoVuHRwxp7nBXahrKa}} | | Du behöver inte silver, du behöver inte guld||{{spotify|id=2NTqYoVuHRwxp7nBXahrKa}} | ||
|- | |||
|När du tar mej i din famn igen||{{spotify|id=1ue7p7aTqc4Im9o9CTTGnH}} | |||
|- | |||
|Fiskarflickans sång||{{spotify|id=7K2svuZ9mOOCOYfJvUhG7o}} | |||
|- | |||
|Ge dej tid||{{spotify|id=1nD5XbD3CuUdd0NRjPeBw7}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.15|15]]''' || rowspan= "6"| Lotta Engbergs||Ringen på mitt finger||{{spotify|id=0MGxclUHPw0Y2uJKNohTTZ}} | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.15|15]]''' || rowspan= "6"| Lotta Engbergs||Ringen på mitt finger||{{spotify|id=0MGxclUHPw0Y2uJKNohTTZ}} |
redigeringar