38 127
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 158: | Rad 158: | ||
|- | |- | ||
|Härlig lördag||{{spotify|id=4CkJ8aHOQIW65dbkGrnWqP}} | |Härlig lördag||{{spotify|id=4CkJ8aHOQIW65dbkGrnWqP}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.12|12]]''' || rowspan= "7"| Streaplers||Lång väg till dig||{{spotify|id=18kq3fkU3ZiZrUFVUG3GOt}} | |||
|- | |||
|Till min kära||{{spotify|id=1Hc7Vn8gOJXdIRos1WXKsq}} | |||
|- | |||
|Fest på Logen||{{spotify|id=10vpdkUyyQJ7dHc88gjRlh}} | |||
|- | |||
|Sol och semester|| | |||
|- | |||
|Kom ihåg att livet rispat hennes själ|| | |||
|- | |||
|Mogen för rock´n roll|| | |||
|- | |||
|Sea Cruises|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.15|15]]''' || rowspan= "6"| Lotta Engbergs||Ringen på mitt finger||{{spotify|id=0MGxclUHPw0Y2uJKNohTTZ}} | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.15|15]]''' || rowspan= "6"| Lotta Engbergs||Ringen på mitt finger||{{spotify|id=0MGxclUHPw0Y2uJKNohTTZ}} |
redigeringar