38 423
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 70: | Rad 70: | ||
| Je t'aime... moi non plus|| | | Je t'aime... moi non plus|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 54.07|7]]''' || rowspan= "2"|Sven-Ingvars||Än finns tid att förlåta|| | ||
|- | |- | ||
|Börjar om från början|| | |Börjar om från början|| | ||
Rad 81: | Rad 81: | ||
|- | |- | ||
| Save the world || | | Save the world || | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 54.08|8]]''' || rowspan= "2"|Babsan||Jetset Babsan||{{spotify|id=67sS6AE5OMntpIClrRVAle}} | |||
|- | |||
|Här är jag|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Kingen ||C'mon Marianne || | |||
|- | |||
|24/7 Love|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Drömmmen om Elin|| | |||
|- | |||
|Kväsarvalsen|| | |||
|- | |||
|Bingolotto Boogie || | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar