38 404
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 156: | Rad 156: | ||
|Mycket på gång|| | |Mycket på gång|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 08.14|14]]''' ||rowspan= "8"|Wizex ||Varma vindar ||{{spotify|id= | | style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 08.13|13]]''' ||rowspan= "6"|Nick Borgens ||Små minnen av dig|| | ||
|- | |||
|Ingen annan är som du|| | |||
|- | |||
|Johanna|| | |||
|- | |||
|Du är det finaste jag vet||{{spotify|id=3woAY8FaGTFVN1n8l3pGIi}} | |||
|- | |||
|Den finaste jäntan i klassen||{{spotify|id=1JhIlsFhWaef6fPmbArb0R}} | |||
|- | |||
|We are all the Winners||{{spotify|id=5qnRb3x87T7OqcQ1Lb1q0b}} | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 08.14|14]]''' ||rowspan= "8"|Wizex ||Varma vindar ||{{spotify|id=3yfXDmUh4PlbBu1wu07XLx}} | |||
|- | |- | ||
|Boogie hela natten||{{spotify|id=2OKnzWviHXzTRC8G4ipftQ}} | |Boogie hela natten||{{spotify|id=2OKnzWviHXzTRC8G4ipftQ}} |
redigeringar