38 463
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 27: | Rad 27: | ||
|- | |- | ||
|Caribbean Life|| | |Caribbean Life|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.03|3]]''' || rowspan= "7"|Matz Bladhs ||Klockorna ska ringa||{{spotify|id=3LKFpVPuLJCumHsrv78ja4}} | |||
|- | |||
|När lindarna blommar||{{spotify|id=58yLasWZ5rH6lJA63hLoq9}} | |||
|- | |||
|Röda rosor, vita lögner||{{spotify|id=75Z6T771kwduJ4BVXWjZz4}} | |||
|- | |||
|Jag ska älska dig||{{spotify|id=3ad3zjAwO9Ouiegov9XVzM}} | |||
|- | |||
|Hip, hurra||{{spotify|id=0EmV60Zyb1BkUWS8gLKm7p}} | |||
|- | |||
|Mina bästa minnen||{{spotify|id=1gJeBdbnhEIx5CQ7Nu2Chv}} | |||
|- | |||
|Om och om igen||{{spotify|id=6Cm1IRnbil99GZr51Te6a0}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.05|5]]''' || rowspan= "7"|Jubilee ||Marie|| | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.05|5]]''' || rowspan= "7"|Jubilee ||Marie|| |
redigeringar