38 403
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 118: | Rad 118: | ||
||Halos And Horns || | ||Halos And Horns || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan=" | | style="text-align: center;" rowspan="7"| '''[[Avsnitt 23.09|9]]''' ||Chess (Helen Sjöholm & Josefin Nilsson)||Jag vet vad han vill|| | ||
|- | |- | ||
| | |rowspan="2"|Mark Knopfler||Why Aye Man||{{spotify|id=3TrC2NRJlCdiqadGWXtLA1}} | ||
|- | |- | ||
| | |Quality Shoe||{{spotify|id=3A7HqtDsfIcuoHrnDtCLx2}} | ||
|- | |- | ||
| | |Husbandet ''(barntävlingen)''||Mio min mio|| | ||
|- | |- | ||
| | |rowspan= "2"|Husbandet ''(bingomusik)''||America|| | ||
|- | |||
|Anthem|| | |||
|- | |- | ||
| | ||Husbandet och Mark Knopfler ''(bingomusik)''|| Why Worry|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan="9"| '''[[Avsnitt 23.10|10]]''' ||rowspan="2"|Totta Näslund||Kärlek med stort K||{{spotify|id=2Xqmn295aDmFqe1OVbYSxq}} | | style="text-align: center;" rowspan="9"| '''[[Avsnitt 23.10|10]]''' ||rowspan="2"|Totta Näslund||Kärlek med stort K||{{spotify|id=2Xqmn295aDmFqe1OVbYSxq}} |
redigeringar