Soundtrack/Säsong 18: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) (Skapade sidan med 'Det här en lista över soundtrack i säsong 18 av BingoLotto. ==Soundtrack== <onlyinclude>{| class="wikitable" |- ! # !! Artist!! Låt!!Spotify |- | style="text-ali...') |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 7: | Rad 7: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" |'''[[Avsnitt 18.04|4]]''' ||Barbados ||Kom hem ||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/2VY6Ugb5GUgWfUTpEEx85J]]</center> | | style="text-align: center;" |'''[[Avsnitt 18.04|4]]''' ||Barbados ||Kom hem ||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/2VY6Ugb5GUgWfUTpEEx85J]]</center> | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" |'''[[Avsnitt 18.05|5]]''' ||Markoolio ||Roberta|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 18.12|12]]''' || Nanne Grönwall ||Svarta änkan|| | | style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 18.12|12]]''' || Nanne Grönwall ||Svarta änkan|| |
Versionen från 27 februari 2012 kl. 17.04
Det här en lista över soundtrack i säsong 18 av BingoLotto.
Soundtrack
# | Artist | Låt | Spotify |
---|---|---|---|
4 | Barbados | Kom hem | |
5 | Markoolio | Roberta | |
12 | Nanne Grönwall | Svarta änkan | |
20 | Brainstorm | My Star |
Säsong 18 1 • 2 • 3 • 4 • 5 • 6 • 7 • 8 • 9 • 10 • 11 • 12 • 13 • 14 • 15 • 16 • 17 • 18 • 19 • 20 • 21 • 22 • 23 • 24 • 25 • 26 • 27 • 28 • 29 • 30 • 31 • 32 • 33 • 34 • 35 • 36 • 37 • 38 • 39 • 40 • 41 • 42 • 43 • 44 • 45 • 46 • 47 • 48 • 49 • 50 • 51 • 52 • 53 • 54 • 55 • 56 |
---|